Прийшла весна, що змінюється для автовласників?
08/03/2023 Прийшла весна, що змінюється для автовласників?

Використання автомобільних фільтрів є важливою складовою підтримки екологічної чистоти повітря в містах і на дорогах. Весною, коли повітря стає більш чистим, використання фільтрів так само є важливим.

Перш за все, автомобільні фільтри призначені для збору забруднень, що викидаються з вихлопних газів, таких як вуглекислий газ, оксид азоту та інші. Ці забруднення можуть бути шкідливі для здоров'я людей і тварин, а також можуть сприяти забрудненню довкілля.

Крім того, автомобільні фільтри також захищають двигун автомобіля від пилу і інших забруднень, що можуть завдати шкоди його роботі. Це може допомогти зменшити витрати на ремонт автомобіля.

Отже, використання автомобільних фільтрів весною є важливим кроком у підтримці чистого повітря і здорового довкілля. Якщо фільтр потребує заміни, варто вчасно це зробити, щоб забезпечити ефективну роботу фільтра і зберегти здоров'я двигуна автомобіля.

Масляний фільтр - коротко про головне
27/02/2023 Масляний фільтр - коротко про головне

Масляний фільтр для автомобіля - це елемент системи змащення двигуна, який призначений для фільтрації оливи від забруднень та частинок. Він знаходиться в системі змащення двигуна та зазвичай встановлюється неподалік від мотора.

Масляний фільтр пропускає оливу через сітку або фільтрувальну тканину, яка затримує забруднення та інші небажані частинки, які можуть шкодити двигуну. За допомогою масляного фільтра усувається бруд та інші частинки, які можуть погіршити роботу двигуна та скоротити термін його служби.

Масляні фільтри для автомобілів можуть бути різних типів, таких як картриджні або корпусні, та вони мають різні рівні ефективності фільтрації. Вибір потрібного масляного фільтра для Вашого автомобіля залежить від його марки та моделі, а також від рекомендацій виробника. Зазвичай, масляний фільтр рекомендується замінювати раз на 5-10 тис. км пробігу, але цей термін може відрізнятися в залежності від умов експлуатації автомобіля та типу моторної оливи, яку Ви використовуєте.

Повітряний фільтр для автомобіля, на що звернути увагу при виборі
15/02/2023 Повітряний фільтр для автомобіля, на що звернути увагу при виборі

Повітряний фільтр для автомобіля є невід'ємною частиною системи впуску двигуна. Він призначений для запобігання нанесення пошкоджень та попаданню пилу, бруду та інших забруднюючих речовин у двигун. Згодом повітряні фільтри засмічуються та потребують заміни для підтримки належної продуктивності двигуна.

Тут деякі речі, які потрібно враховувати при виборі повітряного фільтра для вашого автомобіля:

  • Тип фільтра: існує два типи повітряних фільтрів для автомобілів: одноразові та багаторазові. Одноразові фільтри є найпоширенішими і мають періодично замінюватись. Багаторазові фільтри можна мити та використовувати повторно, але, як правило, вони дорожчі.
  • Якість: важливо обрати високоякісний повітряний фільтр, який ефективно вловлюватиме забруднюючі речовини без обмеження повітряного потоку до двигуна.
  • Бренд: обирайте відомий бренд, який є авторитетним та має доведений послужний список виробництва високоякісних повітряних фільтрів, такий як MecaFilter.
  • Сумісність: переконайтеся, що повітряний фільтр, який Ви обираєте, сумісний із маркою та моделлю Вашого автомобіля.
  • Вартість: Повітряні фільтри можуть змінюватись в ціні від кількох доларів до понад $100. Враховуйте свій бюджет та конкретні потреби Вашого автомобіля при здійсненні покупки.


В цілому, важливо обрати високоякісний повітряний фільтр, який ефективно захищатиме Ваш двигун і підтримуватиме належну продуктивність двигуна.

Регулярно замінюючи повітряний фільтр Вашого автомобіля - легкий та економічно ефективний шлях забезпечити надійну роботу Вашого двигуна!

Як підібрати масляний фільтр для автомобіля?
08/02/2023 Як підібрати масляний фільтр для автомобіля?

Масляний фільтр - один з базових елементів в загальній системі змащення автомобіля. Він акумулює в собі всі ті продукти зносу і нагару, які переносяться маслом, тим самим перешкоджаючи їх повторного потрапляння в двигун. Періодична заміна масляного фільтра просто необхідна будь-якому транспортному засобу, адже без цієї процедури його працездатність істотно знижується, що може і зовсім привести до виходу з ладу двигуна автомобіля.

Як підібрати масляий фільтр?

Найпростішим способом у виборі фільтра для автомобіля буде, звичайно ж, заміна на аналогічний. Тобто слід подивитися маркування свого фільтра і бренд, а після знайти в асортименті магазину цю ж модель. Ось на цьому етапі вже можуть виникнути труднощі, тому що в асортименті магазину може не виявитися саме цієї моделі або вона може вже не випускатися. Так само можливий варіант, що в автомобілі було встановлено фільтр не кращої якості і слід шукати надійніший варіант для покупки (а це тільки MecaFilter)

Якщо автомобіль новий, то радимо взяти такий же масляний фільтр, який був встановлений виробником. Якщо перший варіант не підійшов, то слід підбирати масляний фільтр по параметрам.

Одним з найбільш раціональних способів підбору масляного фільтра є, звичайно ж, підбір по VIN-коду. У кожного автомобіля є свій унікальний код, за яким у багатьох каталогах можна підібрати будь-яку запасну частину, при цьому вибрати з безлічі аналогів, які підбираються за крос-кодами. Тут головне - не помилитися при введенні цього коду на сайті і для вашого автомобіля здійснитися підбір всіх можливих запчастин за кілька секунд.

На нашому сайті Ви можете автоматично підібрати фільтр, який підходить для Вашого автомобіля.

Хто і коли?
26/01/2023 Хто і коли?

Ми ділимось із Вами великою кількістю інформації про різні типи фільтрів, але забули про перше питання:

"Хто і коли взагалі винайшов масляний фільтр?"

Винахідником очисного пристрою вважається бізнесмен із США Ернест Світленд, який з 1907 року займався виробництвом фільтрів для технічних рідин промислового обладнання.

На початку 20-х американський підприємець отримав власну машину і вирішив обладнати подібним пристроєм особистий транспорт.

Так у 1923 році світ побачив перший у світі масляний фільтр для автомобіля.

Де б Ви не були, завжди поруч буде MecaFilter!
17/01/2023 Де б Ви не були, завжди поруч буде MecaFilter!

Фільтр автомобіля працює шляхом відфільтровування бруду, пилу та інших частинок, які можуть спричинити пошкодження, від потрапляння до двигуна. 

Коли Ви їдете дорогою, ці частинки всмоктуються у Ваш двигун через вентиляційні отвори по обидві сторони від нього. 

Повітряний фільтр ловить їх, перед тим, як вони досягнуть критичних частин двигуна, таких як поршні, свічі запалювання та клапани. 


MecaFilter гарантує захист Вашого двигуна на найвищому рівні!

Корисно знати - яка головна функція масляних фільтрів?
10/01/2023 Корисно знати - яка головна функція масляних фільтрів?

Автомобільні фільтри є ключовою частиною загального здоров'я двигуна і їх необхідно регулярно замінювати.
Автомобільний фільтр - це екран або радіаторна решітка, яка вловлює забруднюючі речовини перед входом у двигун.
Масляні фільтра є одним з типів автомобільного фільтра, який утримує шкідливі речовини та забруднювачі від попадання у двигун через масляну систему. Якщо у Вас є питання про те, як часто Вашому автомобілю потрібен новий фільтр, поговоріть з Вашим механіком, який допоможе Вам зрозуміти, як часто це рекомендується для Вашого конкретного автомобіля.

Висока ефективність фільтрів MecaFilter доведена навіть у найсуворіших умовах
03/01/2023 Висока ефективність фільтрів MecaFilter доведена навіть у найсуворіших умовах

Масляні фільтри Mecafilter забезпечують оптимальну подачу чистої оливи у двигун, затримуючи абразивний пил, металеві частинки, продукти згоряння та будь-які інші тверді домішки. Завдяки своїй якості та ефективності своєї продукції, Mecafilter забезпечує кращу безпеку та довговічність двигуна Вашого автомобіля, гарантуючи таку саму якість, як і оригінальне обладнання. Таким чином, масляні фільтри Mecafilter спроєктовані та розроблені відповідно до європейських стандартів та специфікацій виробників автомобілів, з використанням найсучасніших виробничих процесів та 100% гарантованим контролем якості. Висока ефективність у поєднанні з великою здатністю затримування частинок підтверджена навіть у найсуворіших кліматичних умовах. Для правильної роботи двигуна внутрішнього згоряння необхідне постійне змащення рухомих частин двигуна. Щоб уникнути передчасного зносу, важливо підтримувати оливу на необхідному рівні чистоти. Фільтр, встановлений на контурі мастила, постійно очищає оливу, затримуючи: Металеві частинки від нормального зносу двигуна чи обкатки Залишки згоряння Пил

З Новим роком від команди MecaFilter!
30/12/2022 З Новим роком від команди MecaFilter!

2022 рік був найважчим в історії незалежної України, але ми довели, що здатні на неймовірні речі!

Увесь світ знає, що українці могутні, незламні та вільні.

Разом ми обов'язково здолаємо ворога!

Віримо у нашу перемогу! 

Хай 2023 рік принесе нам очікуване мирне небо над головою!

Слава Україні!


Роки плідної праці, аби в результаті ми могли забезпечити Вас якісними фільтрами!
07/10/2022 Роки плідної праці, аби в результаті ми могли забезпечити Вас якісними фільтрами!

Кожен день команда MecaFilter, у складі якої фахівці з усього світу, працюють, аби на прилавках магазинів Ви завжди мали якісний товар.

А результатом такої праці, є мільйони вдячних клієнтів з усього світу.